4ος ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ VIA EGNATIA RUN
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ 2019

αγώνας δρόμου στα «χνάρια» της Ιστορίας και της αρχαίας Εγνατίας Οδού

ΕΑΣ-ΑΜΘ


ΤΜΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ

Αγωνόδικη Επιτροπή

Διευθυντής αγώνα: Ιωάννης Μπόγδης, Ειδικός Σύμβουλος Αντιπεριφερειάρχη Έβρου

Τεχνικός Εκπρόσωπος (ΣΕΓΑΣ): Κωνσταντίνος Πατερόπουλος, Αντιπρόεδρος ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Μακεδονίας & Θράκης και Τεχνικός Διευθυντής Τμήματος Στίβου ΜΓΣ Εθνικός

Αλυτάρχης: Κωνσταντίνος Χαριτόπουλος, ΜΓΣ Εθνικός

Τεχνικός Διευθυντής αγώνα – Έφορος εκκίνησης: Αντώνης Κουφός, Υπεύθυνος Running Team ΜΓΣ Εθνικός

Γραμματεία αγώνα:

Δήμητρα Ζαφειριάδου, Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη Έβρου

Αθανασία Μπαμίδου, Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη Έβρου

Σοφία Μελισσανίδου, Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη Έβρου

Αφέτης:

Ημιμαραθώνιος: Δημήτριος Πέτροβιτς, Αντιπεριφερειάρχης Έβρου

Λαϊκός αγώνας – Δυναμικό βάδισμα: Δημήτριος Πέτροβιτς, Αντιπεριφερειάρχης Έβρου

Παιδικός 800 μ.: Κώστας Γκατσιούδης, Παγκόσμιος Πρωταθλητής ακοντισμού

ΑμεΑ 800 μ.: Δημοσθένης Μιχαλεντζάκης, Παραολυμπιονίκης Κολύμβησης

Έφορος Δρόμων: Ιωάννης Μπαρμπαγιάννης, Πρόεδρος Συνδέσμου Κριτών Κλασικού Αθλητισμού Θράκης

Επικεφαλής χρονομέτρης ανδρών Λαϊκού αγώνα – Δυναμικού Βαδίσματος: Χρήστος Μπακιρτζής

Χρονομέτρης ανδρών Λαϊκού αγώνα – Δυναμικού Βαδίσματος: Χρύσα Παρασχάκη, Μαρία Σουβαρά

Επικεφαλής χρονομέτρης γυναικών Λαϊκού αγώνα – Δυναμικού Βαδίσματος: Ιωάννης Πανούδης

Χρονομέτρης γυναικών Λαϊκού αγώνα – Δυναμικού Βαδίσματος: Δημήτρης Μπαξεβανίδης, Θεοδώρα Σαμίδου

Επικεφαλής Κριτής χρονομέτρησης με αναμεταδότες: Αντώνης Ποδιώτης

Έφορος Τάξης: Σπυρίδων Πάτρης

Ιατρός αγώνα: Δημήτριος Φλώρος, Καρδιολόγος

Κριτές – Επόπτες διαδρομής:

  • Παραλιακή & Μεσολογγίου: Κεραμάρης Αντώνης
  • Παραλιακή & Καραϊσκάκη: Δημητρόπουλος Κωνσταντίνος
  • Παραλιακή & Μάρκου Μπότσαρη: Δημητροπούλου Ευγενία
  • Παραλιακή & Μπουμπουλίνας: Τσιακιρούδης Αθανάσιος
  • Καραολή Δημητρίου & Κύπρου: Τροχονόμος, Πάτρης Εμμανουήλ, Λιμενικός
  • Καραολή Δημητρίου & Διάκου: Κουφός Ελευθέριος
  • Καραολή Δημητρίου & Κουντουριώτου: Καλπακίδου Σέβη
  • Πλ. Ελευθερίας & Τζαβέλα & Εμπορίου: Τροχονόμος, Λιμενικός, Χαμουρούδης Κωνσταντίνος, Δελιντζόγλου Χρήστος
  • Καραολή Δημητρίου & Μακράς Γέφυρας: Μαγγίνα Αρετή
  • Καραολή Δημητρίου & Μαλγάρων: Ελευθεριάδης Θεόδωρος
  • Καραολή Δημητρίου & Αρκαδιουπόλεως: Φαρδή Ευδοκία
  • Καραολή Δημητρίου & Βιζύης: Δαβίου Ελένη
  • Καραολή Δημητρίου & Τυρολόης: Κοϊνάκη Βίκυ
  • Καραολή Δημητρίου & Φιλιππουπόλεως: Παυλίδης Νικόλαος
  • Καραολή Δημητρίου & Πάροδος γωνία Βράκα: Τζιαμπάζης Θεόδωρος
  • Καραολή Δημητρίου & Κασσανδρείας: Γκαλυμπούδη Σοφία
  • Καραολή Δημητρίου & Σουνίου: Τροχονόμος, Λιμενικός, Λιμενικός
  • Σουνίου & Εμπορίου: Τροχονόμος, Ταχαής Παρασκευάς
  • Καραολή Δημητρίου & Ερεσού: Παπαδαμάκης Χρήστος
  • Αρχή Εμπορίου – Σκλαβενίτης: Χουρίδης Ηλίας
  • Λεωφόρος Δημοκρατίας & Σκλαβενίτης: Αμπράσης Σαράντης
  • Κυκλικός κόμβος παλιάς γέφυρας Μαΐστρου: Αμανατίδης Χρήστος

Εκφωνητής: Κοσμάς Πανταζής

Εκτύπωση Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο